wPFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


w3 plaY For Fun
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой е бил първият ви ник ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Кой е бил първият ви ник ? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е бил първият ви ник ?   Кой е бил първият ви ник ? Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 6:36 am

Кой е бил 1-вият ви ник, как сте го измислили и колко време сте играли с него ? Smile

За мен:
JaPaNIzZeCa / е преди това Player де Very Happy Какво означава .. мисля, че всички знаете какво значи, но - Японизеца в буквален превод Very Happy Играх с него около година !
Измислих го след като играх с подобен в една комп. зала ..
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
Favoriy
Ultra Killer
Ultra Killer
Favoriy


Posts : 38
Точки : 107
Join date : 05.03.2010

Кой е бил първият ви ник ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е бил първият ви ник ?   Кой е бил първият ви ник ? Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 6:45 am

първия ми ник беше Favoriy
а ся е NikoloV
Върнете се в началото Go down
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Кой е бил първият ви ник ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е бил първият ви ник ?   Кой е бил първият ви ник ? Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 2:22 pm

оф ще кажа само за сегашния ми ник:
Играя с него от около 3-4 месеца вече и смятам да играя още доста дълго Кой е бил първият ви ник ? 12220 Ем пиша се така щот смятам, че съм такъф Кой е бил първият ви ник ? 782500
Върнете се в началото Go down
styller
Ultra Killer
Ultra Killer
styller


Posts : 41
Точки : 49
Join date : 21.02.2010
Location : Ruse

Кой е бил първият ви ник ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е бил първият ви ник ?   Кой е бил първият ви ник ? Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 10:47 am

Ами първият ми е Player Кой е бил първият ви ник ? 782500 но веднага го преименувах и беше DidkooyYy Кой е бил първият ви ник ? 782500
Върнете се в началото Go down
Jackson* ;]
Ultra Killer
Ultra Killer
Jackson* ;]


Posts : 41
Точки : 42
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Location : Burgas

Кой е бил първият ви ник ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е бил първият ви ник ?   Кой е бил първият ви ник ? Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 2:09 pm

Първият ми ник беше funstartshere - по простата причина, че скайпа ми е така Кой е бил първият ви ник ? 12220 Кой е бил първият ви ник ? 660349 Кой е бил първият ви ник ? 660349 Кой е бил първият ви ник ? 660349 Кой е бил първият ви ник ? 660349
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е бил първият ви ник ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е бил първият ви ник ?   Кой е бил първият ви ник ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е бил първият ви ник ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
wPFF :: Забавления :: Форумни игри-
Идете на: