wPFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


w3 plaY For Fun
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как да сложим радио в сървъра ни

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Как да сложим радио в сървъра ни Empty
ПисанеЗаглавие: Как да сложим радио в сървъра ни   Как да сложим радио в сървъра ни Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 8:39 am

В този урок ще ви покажа как да си добавите RADIO към вашият сървър Smile
Можете да го истеглите от ТУК

1. Сложете cs_radio.amxx в папката Plugins (пример: "C:\program files\valve\cstrike\addons\amxmodx\plugins\").

2. Отворете plugins.ini (пример: "C:\program files\valve\cstrike\addons\amxmodx\plugins\configs\") и напишете на нов ред:

"cs_radio.amxx" Без кавичките.

3. Отворете amxx.cfg, който се намира в configs (пример: "C:\program files\valve\cstrike\addons\amxmodx\configs") и добавете на нов ред:

# amx_radio_msg *

На мястото на звездичката сложете съответната цифра.
# 1 - Показва съобщение на играч, когато влезе в сървъра.
# 0 - Без съобщения.
По подразбиране е 1.

Плъгинът е инсталиран. Ще работи след рестарт на сървъра или смяна на картата.

Команди в игра:
/radio (say /radio)
.radio (say .radio)


Последната промяна е направена от smeshko на Нед Мар 07, 2010 11:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Как да сложим радио в сървъра ни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да сложим радио в сървъра ни   Как да сложим радио в сървъра ни Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 1:16 pm

Няма нужда да ги правиш в червено и с големи букви .. това не е реклама ..

Също така ще е хубаво и ако направиш сам 2-3 урока..ако погледнеш назад ще видиш 10 мои от които само 3 са копирани, ни също знам как става, защото: 1-во ако не стане /а ти няма как да знаеш, че ще стане/ ние сме виновни, а не тези в "източник" /то това се слага заради друго, но не е сеа мястото/ и 2-ро някак си е тъпо всички .. почти всички уроци да са копирани..губи се смисъла от уроци във нашия форум ..
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Как да сложим радио в сървъра ни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да сложим радио в сървъра ни   Как да сложим радио в сървъра ни Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 1:19 pm

Admin написа:
Няма нужда да ги правиш в червено и с големи букви .. това не е реклама ..

Също така ще е хубаво и ако направиш сам 2-3 урока..ако погледнеш назад ще видиш 10 мои от които само 3 са копирани, ни също знам как става, защото: 1-во ако не стане /а ти няма как да знаеш, че ще стане/ ние сме виновни, а не тези в "източник" /то това се слага заради друго, но не е сеа мястото/ и 2-ро някак си е тъпо всички .. почти всички уроци да са копирани..губи се смисъла от уроци във нашия форум ..

Еми имам и некопирани уроци ако обърнеш вниамние, ако искаш няма да си правя труда да добавям и тва е
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Как да сложим радио в сървъра ни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да сложим радио в сървъра ни   Как да сложим радио в сървъра ни Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 1:42 pm

smeshko написа:
Admin написа:
Няма нужда да ги правиш в червено и с големи букви .. това не е реклама ..

Също така ще е хубаво и ако направиш сам 2-3 урока..ако погледнеш назад ще видиш 10 мои от които само 3 са копирани, ни също знам как става, защото: 1-во ако не стане /а ти няма как да знаеш, че ще стане/ ние сме виновни, а не тези в "източник" /то това се слага заради друго, но не е сеа мястото/ и 2-ро някак си е тъпо всички .. почти всички уроци да са копирани..губи се смисъла от уроци във нашия форум ..

Еми имам и некопирани уроци ако обърнеш вниамние, ако искаш няма да си правя труда да добавям и тва е

Не това не го решавам аз ..просто давам съвет Smile Иначе, ако можеше само с копи и пейст до сега да съм направил сумати уроци .. Но да не почваме да се заяаждаме .. оценявам труда ти и давам мението си на наблюдател - просто това happy
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
sPectoR*
Admin
Admin
sPectoR*


Posts : 110
Точки : 130
Join date : 10.02.2010

Как да сложим радио в сървъра ни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да сложим радио в сървъра ни   Как да сложим радио в сървъра ни Icon_minitimeСря Фев 17, 2010 8:08 am

smeshko по добре не пиши от кой си ги зимал.Няма смисал Cool
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да сложим радио в сървъра ни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да сложим радио в сървъра ни   Как да сложим радио в сървъра ни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как да сложим радио в сървъра ни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как да си сложим скин
» Как да сложим плъгини на съръра ни
» Сървъра ще се пусне на 21.02.10 !!!
» Как да добавим сървъра си в и-нет.
» Предложения за сървъра

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
wPFF :: Counter-Srtrike :: Уроци-
Идете на: