wPFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


w3 plaY For Fun
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана

Go down 
+17
Finti
jackone
Noob
Jackson* ;]
JumpWeeD
styller
BM,,WTF
YooJie
Fickedd
cekO
vladi_pichagata
smeshko
BloodandBone
sPectoR*
Bal0rCIM1
str!keR
Admin
21 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 3:09 am

Тук можете да пуснете заявка за вписване към клана !

Ето една примерна:

******************************
Възраст: 14
Nick: - r0yaLe ;]
Играя cs от:4 години
Lj rec/Block/:Distance: 243.892883 MaxSpeed: 310.590249 (37.309) PreStrafe: 273.270503 Strafes: 4 Sync: 82
Bj rec: Bhop Distance: 238.595764 MaxSpeed: 324.4722929 (33.858) PreStrafe: 299.743133 (0.000) Strafes: 4 Sync: 84
скайп: wPFF#servers
Линк от собсвен цс клип/не е задължително, но препорачително/ : Все още нямам .. :/
Избрах wPFF защото: ...Защото играя за кеф !
*******************************

Тя трябва да е в същия ред.
Одобряването става чрез гласуване - Всеки от членовете на клана дава + или - за даден играч който е кандидат. Ако се съберът повече +сове отколко минуси играчът е одобрен !


Последната промяна е направена от Admin на Съб Мар 27, 2010 11:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
str!keR
Multi Killer
Multi Killer
str!keR


Posts : 14
Точки : 15
Join date : 12.02.2010
Age : 29
Location : Зад Теб

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПет Фев 12, 2010 3:35 pm

Възраст: 14

Nick: str!keR

Играя cs от:3 години

Lj rec: 239.3/Не съм джъмпер..

Bj rec: 217 xD

скайп: asen.jr

Линк от собсвен цс клип/не е задължително, но препорачително/ : Имам, но не е хубав.

Избрах wPFF защото: Харесва ми как са организирани, и какво организират Smile
Върнете се в началото Go down
Bal0rCIM1
VIP
VIP
Bal0rCIM1


Posts : 149
Точки : 185
Join date : 10.02.2010
Age : 28
Location : Bulgaria / Dobrich

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПет Фев 12, 2010 3:38 pm

Аммм striker lj rec-a ти тряя да е над 240...

r0yaLe : То важи за хнс-то, а там рядко има над 240 .. Но щеше доста да помогне ако си джъмпер наистина..аз се въздържам още де..
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
sPectoR*
Admin
Admin
sPectoR*


Posts : 110
Точки : 130
Join date : 10.02.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 1:02 am

[r0yaLe : То важи за хнс-то, а там рядко има над 240 .. Но щеше доста да помогне ако си джъмпер наистина..аз се въздържам още де..]
Виш сега до някаде си прав но str!ker играе повече масив отколкото jump сървари така че аз си дадох гласа за него че го одобрявам .. + от мен Exclamation
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 1:29 am

От мен получаваш + въпреки това, че не си джъмпер.. То ти сам си го каза /- Искаш клан за 5on5 / Wink
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
BloodandBone
VIP
VIP



Posts : 6
Точки : 6
Join date : 31.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 1:31 am

От мен -, sry но си има изисквания които ти не покриваш..Поне дай линк от клипа .. хората те оцееняван за 5-5, но не знаят какво оценяват.. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
str!keR
Multi Killer
Multi Killer
str!keR


Posts : 14
Точки : 15
Join date : 12.02.2010
Age : 29
Location : Зад Теб

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 1:34 am

Аз не разбирам нали клана играе 5он5 стрелба.. къв е смисала да играя джъмп, щото може да е някав про на стрелба, ама джъмп... абе вие си решавате, но искам поне отговор Wink



Мен Роуале ме знае играем в Фрозен понякога Wink а пък относно клипа... Е малко ламерски, днеска ще се опитам да направя друг, за срок точно не мога да ви кажа...
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 1:37 am

str!keR написа:
Аз не разбирам нали клана играе 5он5 стрелба.. къв е смисала да играя джъмп, щото може да е някав про на стрелба, ама джъмп... абе вие си решавате, но искам поне отговор Wink
Еми сега има 5он5 класик, но всяка седмица има различни турнири .. 2-2, 5он5 полсе 3-3 на деадрън ..
btw-Малко ще почакаш тук за одобряване, защото трябва да получиш от всички играчи на клана оценки.. / не е като при админите / Smile
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
str!keR
Multi Killer
Multi Killer
str!keR


Posts : 14
Точки : 15
Join date : 12.02.2010
Age : 29
Location : Зад Теб

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 1:39 am

Ами просто ще ме използвате за Класика, аз съм роден за това Smile пък нали имате мн хора... Секи в зоната си
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 1:49 am

Прав си respect Но нямаме чак толкова хора..и за това искаме всички които имаме да са добри.. Ти в класика си много добър примерно..
А джъмпенето е част от играта..не знам как ти си играл преди време, но аз смених доста сървъри /орландо, вастел рони, фрозен и тн. / и във всеки 1 или съм се учил да скачам или да играя деатрън или класик / Не ме свърта на едно място и уча нови неща /
А джъм-а не е маловажен и за класика .. Пример - дъст и нуке Smile
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 2:32 am

Един голям + за str!keR Razz Razz
Върнете се в началото Go down
vladi_pichagata




Posts : 4
Точки : 4
Join date : 20.02.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 11:04 am

Възраст: 14

Nick: - JusT Free -

Играя cs от:3 години

Lj rec: 227 \\

Bj rec: 215 :S

скайп: vladi_pichagata

Линк от собсвен цс клип // : Все още нямам .. ://

Избрах wPFF защото: Hе играят за RANK a за кеф .
Върнете се в началото Go down
Bal0rCIM1
VIP
VIP
Bal0rCIM1


Posts : 149
Точки : 185
Join date : 10.02.2010
Age : 28
Location : Bulgaria / Dobrich

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 12:06 pm

Ахаа - JusT Free - Smile Не зам дали аз трябва да давам вот но според мен ти не си много добър на масив и както пишеш нямаш голям лонг джъмп така , че ...
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
cekO
Multi Killer
Multi Killer
cekO


Posts : 5
Точки : 6
Join date : 14.02.2010
Age : 28
Location : Rousse

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeНед Фев 21, 2010 10:20 am

Възраст: 13

Nick: cekO

Играя cs от:5 години

Lj rec: 252.2 /block-249 units

Bj rec: 243/block-не знам

скайп: ffeeaarr1

Линк от собсвен цс клип/не е задължително, но препорачително/ : Нямам още, но мисля да права xD

Избрах wPFF защото: Това е най-готиният гаме портал! Wink

За Lj-rec-а не ти вярвам /не се обиждай/, но тук се иска и класик и минимума при възрастта е 14 ! - Не
Върнете се в началото Go down
Fickedd
Multi Killer
Multi Killer
Fickedd


Posts : 17
Точки : 21
Join date : 14.02.2010
Age : 28

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeНед Фев 21, 2010 10:25 am

Възраст: 15

Nick: Fickedd^

Играя cs от: 4 години

Lj rec: 242 /block-232 units

Bj rec: 236/block-не знам

скайп: ceki4a_lud
Линк от собсвен цс клип/не е задължително, но препорачително/ : Нямам още, но мисля да права xD

Избрах wPFF защото: Това е най-готиният гаме портал!

Твойта заявка да я оценявам ли ?! Тя е почти еднаква с тази на "цеко"..отговора ще е същия !

Blood:Да добър си на класик, но трябва да оправиш джъмпа !
Върнете се в началото Go down
Bal0rCIM1
VIP
VIP
Bal0rCIM1


Posts : 149
Точки : 185
Join date : 10.02.2010
Age : 28
Location : Bulgaria / Dobrich

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeНед Фев 21, 2010 10:29 am

Admin : Прав си . Но нямаме чак толкова хора..и за това искаме всички които имаме да са добри.. Ти в класика си много добър примерно..
А джъмпенето е част от играта..не знам как ти си играл преди време, но аз смених доста сървъри /орландо, вастел рони, фрозен и тн. / и във всеки 1 или съм се учил да скачам или да играя деатрън или класик / Не ме свърта на едно място и уча нови неща /
А джъм-а не е маловажен и за класика .. Пример - дъст и нуке

А може ли само да попитам каде ти трябва на дъст ? Smile
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
cekO
Multi Killer
Multi Killer
cekO


Posts : 5
Точки : 6
Join date : 14.02.2010
Age : 28
Location : Rousse

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 11:09 am

cekO написа:
Възраст: 13

Nick: cekO

Играя cs от:5 години

Lj rec: 252.2 /block-249 units

Bj rec: 243/block-не знам

скайп: ffeeaarr1

Линк от собсвен цс клип/не е задължително, но препорачително/ : Нямам още, но мисля да права xD

Избрах wPFF защото: Това е най-готиният гаме портал! Wink

За Lj-rec-а не ти вярвам /не се обиждай/, но тук се иска и класик и минимума при възрастта е 14 ! - Не

Омг пик искаш ли?
Относно възръстта,
Поне изтрийте тоя тапия израз възръстта няма значение пфф..
Като не чупете си главите няя играя в сърварите ви и това айде!
И между другото половината лъжат за възръстта си!
Ти си на 14 години уж от каде да сме сигурни?
С една година по голям от мене и вече сам бил малак пфф.

r0yaLe: Има ли смисъл да ти обяснявам или ?! "омг пик искаш ли" не се обиждай казах, но няма значение .. видях колко можеш в класика ! Възраста няма значение да .. за тези които са на по 15 .. /като мен вече .. няма зн / не ти дължа обяснение за нищо де .. А това за неиграенето на в сървърите...ok то губиш кеф, а ние 1 играч ... Днес само за 1-ви ден в сървъра се събраха над 15 души ...

Оф няма значение..
Просто исках да видя дали ще ме приемете..
ОК слаб съм Smile


Последната промяна е направена от cekO на Вто Фев 23, 2010 10:54 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Fickedd
Multi Killer
Multi Killer
Fickedd


Posts : 17
Точки : 21
Join date : 14.02.2010
Age : 28

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 11:22 am

еми пуснал съм за клана обява и чакам да ме удобрите повече хора .. в масива играя често и съм 1 от топ 15
Върнете се в началото Go down
cekO
Multi Killer
Multi Killer
cekO


Posts : 5
Точки : 6
Join date : 14.02.2010
Age : 28
Location : Rousse

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 11:48 am

Fickedd написа:
еми пуснал съм за клана обява и чакам да ме удобрите повече хора .. в масива играя често и съм 1 от топ 15

един от топ15 защото не са влезли много хора още то ако стаа вапрос и аз сам вув топ15
и styller Very Happy
Върнете се в началото Go down
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 11:49 am

cekO написа:
Fickedd написа:
еми пуснал съм за клана обява и чакам да ме удобрите повече хора .. в масива играя често и съм 1 от топ 15

един от топ15 защото не са влезли много хора още то ако стаа вапрос и аз сам вув топ15
и styller Very Happy
Кво се радвате ве Question Question Аз съм последен Razz Razz funny funny
Върнете се в началото Go down
YooJie




Posts : 4
Точки : 5
Join date : 22.02.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Заявка ;д   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 12:07 pm

Начи играя ЦС от 1 - 2 години обаачее .. го зарезах 1 . 6 и преди горе долу 1 седмица почнах да го плей .
Бхоп попринцип не съм играл от мноого отдавна .. и изобщо си нямам на представа какво е това - Lj Rec , Bg Rec .

Надявам се да бъда одобрен Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Благодаря предварително ! Smile respect funny respect

r0yaLe:От мен получаваш Да за Aдмин и Не за клана ..
Да за админ и не за клана
Balorc1m не за клана и не за админ
Върнете се в началото Go down
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 12:37 pm

+ за фикед и - за йожие
Върнете се в началото Go down
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 1:23 pm

YooJie написа:
Начи играя ЦС от 1 - 2 години обаачее .. го зарезах 1 . 6 и преди горе долу 1 седмица почнах да го плей .
Бхоп попринцип не съм играл от мноого отдавна .. и изобщо си нямам на представа какво е това - Lj Rec , Bg Rec .

Надявам се да бъда одобрен Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Благодаря предварително ! Smile respect funny respect

r0yaLe:От мен получаваш Да за Aдмин и Не за клана ..

Omg одобрявате го за админ. Те админите не станаха ли много /14/
Върнете се в началото Go down
YooJie




Posts : 4
Точки : 5
Join date : 22.02.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: ОФф ..   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 3:15 pm

Еми ок де .. няма да съм админ , но поне да влеза в клана .. scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 12:54 am

YooJie написа:
Еми ок де .. няма да съм админ , но поне да влеза в клана .. scratch scratch scratch
Ако не си видял всички даваме ДА за админ и НЕ за клана, така че има вероятност да си админ Wink .Но проблемът е, че заявката за админ е където не трябва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Изисквания за присъединяване към клана
» Лого на клана !
» Снимки на клана !
» Всички играчи на клана
» Обсъждане на представянето на клана

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
wPFF :: Всичко относно wPFF # :: Членове и одобряване на кандидати-
Идете на: