wPFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


w3 plaY For Fun
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана

Go down 
+17
Finti
jackone
Noob
Jackson* ;]
JumpWeeD
styller
BM,,WTF
YooJie
Fickedd
cekO
vladi_pichagata
smeshko
BloodandBone
sPectoR*
Bal0rCIM1
str!keR
Admin
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 12:07 pm

4/4 - Да за Finti ! Честито спазвай правилата и бъди редовен !
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
FeeeZzZy^




Posts : 3
Точки : 3
Join date : 06.04.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 1:56 pm

Възраст: 14
Nick: FeeeZzZy^
Играя cs от:4 години
Lj rec/Block/: Distance: 242.486465 MaxSpeed: 316.494262 (45.335) PreStrafe: 271.158416 Strafes: 3 Sync: 73 ;. 249 рек, но не го намирам сега, а и стреифовете ми са -,-
Bj rec: Bhop Distance: 238.56012 MaxSpeed: 321.88421 (29.513) PreStrafe: 295.153321 (0.000) Strafes: 5 Sync: 78
Линк от собсвен цс клип/не е задължително, но препорачително/ : Все още нямам .. :/
Избрах wPFF защото: Харесвам клана

SmeshKo[>.<]:. Разбрах, че на клана му трябва още един, а този един беше Finti. Sry, но имаш НЕ от мен
Spector : От мен получаваш ДА , защото лично те познавам и знам как играеш
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 2:05 pm

Еми не бъди сигурен.. Моя въпрос е същия кото този към всички - "С какво можеш да помогнеш на клана и сървърите му ?!"
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
FeeeZzZy^




Posts : 3
Точки : 3
Join date : 06.04.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 2:20 pm

честно казано .. незнам .. на клана може би с "умения" Very Happy Very Happy а сървърите ..
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 2:24 pm

Умения си имамв вповече .. имах друго впредвид .. Можеш ли да хостваш сървър или да правиш сайт .. ?
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
FeeeZzZy^




Posts : 3
Точки : 3
Join date : 06.04.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 2:33 pm

хост ? мисля че не.Колкото до саит имам някакви макар и малки познания Very Happy ноо наистина малки Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Jackson* ;]
Ultra Killer
Ultra Killer
Jackson* ;]


Posts : 41
Точки : 42
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Location : Burgas

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:15 am

Казвам ДА ! виждал съм как играе, добър е и е пич. Не казвам да, защото ми е приятел или защото ме кефи, а защото ИГРАЕ ! Имам впредвид класик, но и на hns и deathrun не е зле.
Върнете се в началото Go down
styller
Ultra Killer
Ultra Killer
styller


Posts : 41
Точки : 49
Join date : 21.02.2010
Location : Ruse

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 10:21 am

Добре мен може и да не ме уценявате Cool ,но ще продължавам да играя в wPFF What a Face Like a Star @ heaven Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 809709
Върнете се в началото Go down
smeshko
Unstopable
Unstopable
smeshko


Posts : 235
Точки : 345
Join date : 31.01.2010
Location : RoussE

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:35 am

styller написа:
Добре мен може и да не ме уценявате Cool ,но ще продължавам да играя в wPFF What a Face Like a Star @ heaven Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 809709
Защо да не те оценяват Question Exclamation Question отказали се от клана Question Exclamation Question
Върнете се в началото Go down
Favoriy
Ultra Killer
Ultra Killer
Favoriy


Posts : 38
Точки : 107
Join date : 05.03.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 21, 2010 12:35 pm

Възраст: 14
Nick: GriMy
Играя cs от: 2 Години
Lj rec/ 241
Bj rec: 233
скайп: the_perfeckt_man
Линк от собсвен цс клип/не е задължително, но препорачително/ : http://vbox7.com/play:33e43e55
Избрах wPFF защото: ...Защото ми харесва как се организирвате а и не играя за ранк а за кеф

SmeshKo: Ае да
Върнете се в началото Go down
Hrisk0

Hrisk0


Posts : 3
Точки : 3
Join date : 22.04.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 6:12 am

Възраст: 15

Nick: - Hrisko ;]
Играя cs от:3 godini seriozni

Lj rec/Block/:Distance: 251.499694 MaxSpeed: 320.707794 (49.966) PreStrafe: 270.740875 Strafes: 6 Sync: 82

Bj rec: Bhop Distance: Bhop Distance: 241.544845 MaxSpeed: 333.583648 (27.615) PreStrafe: 295.968505 (0.000) Strafes: 6

скайп: hristian_todorov

Линк от собсвен цс клип/не е задължително, но препорачително/ : Все още нямам .. nqmam Sad :/

Избрах wPFF защото: za6toto sum zariben da sa pucam i da ska4am Very Happy
Върнете се в началото Go down
Jackson* ;]
Ultra Killer
Ultra Killer
Jackson* ;]


Posts : 41
Точки : 42
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Location : Burgas

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 6:38 am

@Hrisko Класик можеш ли ? На 100аа ли са ти рековете и да знаеш че пишем на бг Smile Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 708101
@Grimy Мисля, че клипчето е малко слабо, но все пак се прави много трудно, може би си по-добър (мое мнение)
Върнете се в началото Go down
Hrisk0

Hrisk0


Posts : 3
Точки : 3
Join date : 22.04.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 6:53 am

рекорда на бхоп е на 100аа
а на лдж мисля че беше на 10 аа в ронито съм го правил
класик играя оня дет ако искай питай immortal на един сервер изнесох 4 чоека само с усп и малко помощ от м16 ама то бе6е на късмета Smile
Върнете се в началото Go down
Favoriy
Ultra Killer
Ultra Killer
Favoriy


Posts : 38
Точки : 107
Join date : 05.03.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 11:38 am

Кога ще на одобряват? ultars
Върнете се в началото Go down
Jackson* ;]
Ultra Killer
Ultra Killer
Jackson* ;]


Posts : 41
Точки : 42
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Location : Burgas

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 11:41 am

Когато ви кажат да 4ма от клана ;]
Върнете се в началото Go down
iMMoRTaL
Multi Killer
Multi Killer



Posts : 8
Точки : 10
Join date : 15.03.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 27, 2010 1:43 am

За Hrisk0 казвам да защото съм го виждал как играе и е доста добър и на Жъмп и на Класици .. ТВЪРДО ДА !!! Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 899977 Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 81125
Върнете се в началото Go down
Jackson* ;]
Ultra Killer
Ultra Killer
Jackson* ;]


Posts : 41
Точки : 42
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Location : Burgas

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 28, 2010 7:32 am

Тогава и от мен ДА
Върнете се в началото Go down
sPectoR*
Admin
Admin
sPectoR*


Posts : 110
Точки : 130
Join date : 10.02.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 28, 2010 12:22 pm

Чакайте малко само админите одобряват кандитатите !
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 288
Точки : 531
Join date : 29.01.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 28, 2010 12:34 pm

Еми един излезна - един влиза, ако това си ти ни трябва нещо което показва колко си добър, защото Имо може да те е гледал, но ние не ..
Върнете се в началото Go down
https://weplayforfun.bulgarianforum.net
Jackson* ;]
Ultra Killer
Ultra Killer
Jackson* ;]


Posts : 41
Точки : 42
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Location : Burgas

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 28, 2010 2:45 pm

SpectoR написа:
Чакайте малко само админите одобряват кандитатите !

Admin написа:
Ето ги и изискванията на които трябва да отговаряте за да се присъедините:

Възраст: Няма значение от възраста, а от класата Wink
Lj rec: Минимум 240 units
Bg rec: Минимум 235
И най-важното - Да бъдете одобрени от играчите на клана ! / Вече знаете как става одобряването Smile /

?!?!
Върнете се в началото Go down
Hrisk0

Hrisk0


Posts : 3
Точки : 3
Join date : 22.04.2010

Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: ok   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 06, 2010 7:04 am

нямате никакви проблеми който иска да ме гледа кажете само и ип и да почваме Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана   Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Заявки - Тук пускате заявките си за кандидатстване в клана
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Изисквания за присъединяване към клана
» Лого на клана !
» Снимки на клана !
» Всички играчи на клана
» Обсъждане на представянето на клана

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
wPFF :: Всичко относно wPFF # :: Членове и одобряване на кандидати-
Идете на: